#1 2010-11-14 19:16:41

suty22

http://www.fothost.pl/out.php/i993644_nowy.png

Zarejestrowany: 2010-11-14
Posty: 1
Punktów :   

Podanie na Lidera HA - Hitman Agency

IC:
1. Philip_Bridge
2. 29
3. Los Santos
OOC:
1. Filip
2. Lat: 12
3. Zamieszkały: Elbląg
4. Jakiego chcesz lidera? Hitman Ahency .
5. x/10 - na ile pkt. RP się oceniasz? 9/10
6. Jeśli np. chcesz być liderem LSPD to co chcesz zrobić żeby było lepiej... Będe ogarniał HA , to znaczy będe kulturalny nie będe przyjmował bez sensownych ludzi którzy spamią /b DAJ KASY ! , /fo DAJ KASY ! , będe starał się utrzymac porządek Ci którzy SIę dostaną to znaczy że ma dobre RP i potrafi używac /me /do ,  /ja /do
7. Musisz się udzielać na forum : Będe codziennie udzielał Się na forum , tworzył tematy itd ...
8. Ile dziennie grasz na komputerze? Często po 4 , 5 h dziennie w Niedziele i Soboty po 7 , 6 , czasem 8 h .
9. Ile będziesz grał dziennie na serwerze? Min . 5 , 6 h
10. Czemu akurat chcesz zostać tym liderem? Tak jak napisałem ... Chciałbym ogarnąc Hitman Agency , dobre RP , dużo członków często używane komendy /ja /do . Nie będe przyjmował Ofiar ... <- człowiek bez sensu spamiący Np . /b daj kasy , lub robiący MG Ayo Martin kopsnij kasy .
Podaj parę ( jakie znasz i sobie przypominasz Pojęcia ) : DM - Death Match - Zabijanie wszystkich którzy staną Ci na drodze .  , RK - Revenge Kill -0 Zabijanie z zemsty . MG - Meta Gaming - Wykorzystywanie informacji z OOC do IC np . Idzie sobie kolo nad głową ma Nick_Belle przechodzi czarnuch króry go nie zna Mówi : Siema Nick daj kasy albo idziesz pod nóż . PG - Power Gaming - wymuszanie akcji Rp np . /ja wykręca ręke Johnowi tak że ju mu ją łamie . HK - Heli Kill - Rozwalanie Helikopterem CK2 - Car Kill - zabijanie autem CK - Character Kill - /block <- Blok konta po np Odejściu z Frakcji . ZNam ich więcej ... ; }
np. DM , RK itp...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg-ug.pun.pl www.saif70.pun.pl www.tibia-forum.pun.pl www.bleach-revolution.pun.pl www.cohorsnawi.pun.pl